Send To Printer
Games on Sunday, February 24, 2019
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 24
Victory SC '01 Black
3 - 2
CFC Valley '01 Black
Complete
Field 1
Regular
Juraldzic N
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 24
FSA FC '04 NPL (East)
3 - 2
Sporting CT '03 Gold (East)
Complete
Field 2
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 24
CFC Valley '03 Blue (East)
4 - 6
CFC Valley '03 Black (East)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 24
Victory SC '01 White
2 - 5
FSA FC '02 NPL
Complete
Field 1
Regular
Juraldzic N
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 24
FSA FC '02 Navy
6 - 1
Gorilla Corps U17
Complete
Field 2
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 24
Sporting CT '04 (West)
3 - 4
Farmington U16 (West)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 24
FSA FC '02 ECNL
5 - 3
CFC Valley '01 Blue
Complete
Field 1
Regular
Juraldzic N
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 24
FSA FC '03 ECNL
5 - 3
Plainville White U17
Complete
Field 2
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 24
Sporting CT '03 Black (West)
4 - 3
Victory SC '03 (East)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 24
CT Rush Shoreline '02 White
0 - 3
Sporting CT '02 White
Complete
Field 1
Regular
Gould
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U09 (2010)
Sun-Feb 24
FSA FC '11 Elite
2 - 6
Middletown Magic'10 White
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 24
Victory SC '02 Black
2 - 3
Sporting CT '03 White
Complete
Field 2
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 24
Ajax '03 Orange (West)
2 - 1
CFC Valley '04 Blue (West)
Complete
Field 3
Regular
Bach
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 24
CT Rush Shoreline '02 Blue
0 - 3
Farmington Tribe U19
Complete
Field 1
Regular
Gould
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U09 (2010)
Sun-Feb 24
Avon Inferno U09
2 - 9
Vale SC '10
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 24
FSA FC '03 NPL
4 - 0
Sporting CT '02 Gold
Complete
Field 2
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 24
Ajax '03 Green (West)
6 - 4
Winged Indians (West)
Complete
Field 3
Regular
Bach
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 24
FSA FC '08 Navy
7 - 0
Southington Spartans U12
Complete
Field 1
Regular
Gould
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U09 (2010)
Sun-Feb 24
Southington Strikers U09
2 - 6
West Hartford Thunder U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 24
Southington Wild U09
0 - 5
FSA FC '10 Navy
Complete
Field 2
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) East
Sun-Feb 24
Middletown Magic '08
0 - 6
West Hartford Warriors U11 A
Complete
Field 3
Regular
Bach
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 24
Middletown Magic '07
2 - 5
Victory SC '07
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U09 (2010)
Sun-Feb 24
FSA FC '10 Navy
1 - 4
Wethersfield U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) East
Sun-Feb 24
FSA FC '09 Navy
2 - 2
CFC Valley '08
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 24
Berlin U10
0 - 7
CFC Valley '09 -'10
Complete
Field 3
Regular
Mucka D
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 24
FSA FC '07 White
6 - 0
Vale SC '07
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 24
FSA FC '09 CT
3 - 2
Vale SC '09
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) West
Sun-Feb 24
Glastonbury Galaxy U11
2 - 2
West Hartford U11B
Complete
Field 3
Regular
Mucka D
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 24
FSA FC '08 Elite
8 - 1
CFC Valley '07
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 24
CSC United '09
0 - 6
FSA FC '10 Elite
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) West
Sun-Feb 24
Southington Fire U11
5 - 1
Meriden SC U11 B
Complete
Field 3
Regular
Mucka D
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 24
FSA FC '07 CT
1 - 1
Ajax '07
Complete
Field 1
Regular
Goyzueta
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U17 (2002)
Sun-Feb 24
CT Rush Elite'02
0 - 2
Highlanders SC U17
Complete
Field 2
Regular
Bouazza
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U13 (2006)
Sun-Feb 24
Valencia Juniors U13 (East)
3 - 1
FSA FC '06 Navy (East)
Complete
Field 3
Regular
Sandoval
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U18/19 (2000-01)
Sun-Feb 24
FSA FC '01 CT (West)
1 - 8
Ajax '00-01 Green (West)
Complete
Field 1
Regular
Goyzueta
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U18/19 (2000-01)
Sun-Feb 24
FSA FC '01 ECNL (East)
8 - 1
Sporting CT '00-02 Black (West)
Complete
Field 2
Regular
Bouazza
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U13 (2006)
Sun-Feb 24
Simsbury Spartans U13 (West)
0 - 6
CSC United U13 (West)
Complete
Field 3
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Champions
Sun-Feb 24
Shotrippers
0 - 3
EFF B United
Complete
Field 1
Regular
Goyzueta
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 24
Old Farts
8 - 8
NFB United
Complete
Field 2
Regular
Bouazza
Winter 2-Adult-Coed - Champions
Sun-Feb 24
Elite
7 - 0
GT United
Complete
Field 3
Regular
Sandoval