Send To Printer
Games on domingo, febrero 10, 2019
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 10
CFC Valley '01 Blue
4 - 3
Victory SC '01 White
Complete
Field 1
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 10
Ajax '02
1 - 1
Victory SC '02 Black
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 10
Victory SC '03 (East)
0 - 7
CFC Valley '03 Black (East)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 10
CFC Valley '01 Black
4 - 7
FSA FC '02 NPL
Complete
Field 1
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 10
Sporting CT '03 White
3 - 1
Victory SC '02 White
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 10
Farmington U16 (West)
5 - 1
CFC Valley '04 Blue (West)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 10
Farmington Tribe U19
3 - 4
CT Rush Shoreline '02 White
Complete
Field 1
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 10
Plainville White U17
2 - 2
Sporting CT '02 Gold
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 10
FSA FC '03 Navy (East)
3 - 3
CFC Valley '03 Blue (East)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 10
Sporting CT '02 White
2 - 8
CT Rush Shoreline '02 Blue
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U09 (2010)
Sun-Feb 10
Cromwell Chill U09
7 - 5
Vale SC '10
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 10
FSA FC '02 Navy
1 - 4
FSA FC '03 ECNL
Complete
Field 2
Regular
Kochin
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 10
Sporting CT '04 (West)
9 - 2
Winged Indians (West)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 10
FSA FC '02 ECNL
7 - 3
Victory SC '01 Black
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U09 (2010)
Sun-Feb 10
Simsbury U09
7 - 7
Avon Inferno U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 10
Gorilla Corps U17
0 - 3
FSA FC '03 NPL
Complete
Field 2
Regular
Kochin
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 10
Sporting CT '03 Black (West)
0 - 5
Ajax '03 Orange (West)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 10
Southington Spartans U12
1 - 8
FSA FC '08 Elite
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U09 (2010)
Sun-Feb 10
Wethersfield U09
8 - 1
West Hartford Thunder U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) East
Sun-Feb 10
Avon Benfica U11
1 - 2
FSA FC '09 Navy
Complete
Field 2
Regular
Kochin
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 10
FSA FC '10 Elite
7 - 1
CFC Valley '09 -'10
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 10
Vale SC '07
0 - 6
Victory SC '07
Complete
Field 1
Regular
Bach
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U09 (2010)
Sun-Feb 10
Prospect U09
2 - 4
Southington Strikers U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 10
CSC United '09
5 - 0
Southington Wild U09
Complete
Field 2
Regular
Mucka D
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) East
Sun-Feb 10
Victory SC '08-09
2 - 3
Middletown Magic '08
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 10
Ajax '07
5 - 0
Middletown Magic '07
Complete
Field 1
Regular
Bach
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 10
Vale SC '09
7 - 0
Berlin U10
Complete
Field 2
Regular
Mucka D
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) West
Sun-Feb 10
FSA FC '08 CT
6 - 0
Meriden SC U11 B
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 10
CFC Valley '07
1 - 3
FSA FC '08 Navy
Complete
Field 1
Regular
Bach
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 10
FSA FC '10 Navy
0 - 3
FSA FC '09 CT
Complete
Field 2
Regular
Mucka D
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) East
Sun-Feb 10
West Hartford Warriors U11 A
3 - 1
FSA FC '08 White
Complete
Field 3
Regular
Behmke
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 10
FSA FC '07 CT
2 - 2
FSA FC '07 White
Complete
Field 1
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U17 (2002)
Sun-Feb 10
Highlanders SC U17
0 - 7
FSA FC '03 NPL
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U13 (2006)
Sun-Feb 10
Victory SC '06 (East)
4 - 1
Valencia Juniors U13 (East)
Complete
Field 3
Regular
Behmke
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U18/19 (2000-01)
Sun-Feb 10
FSA FC '01 ECNL (East)
5 - 0
FSA FC '01 ECNL Composite (East)
Complete
Field 1
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U14 (2005)
Sun-Feb 10
Victory SC '05 (East)
3 - 2
FSA FC '05 CT (West)
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U14 (2005)
Sun-Feb 10
FSA FC '06 NPL (East)
1 - 0
CFC Valley '05 (West)
Complete
Field 3
Regular
Behmke
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U18/19 (2000-01)
Sun-Feb 10
FSA FC '01 Navy (East)
7 - 1
Ajax '00-01 Green (West)
Complete
Field 1
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 10
JV Bench
5 - 4
Second Place
Complete
Field 2
Regular
Goyzueta
Winter 2-Adult-Coed - Futbol
Sun-Feb 10
Bad News Beers
3 - 4
Game of Throw-Ins
Complete
Field 3
Regular
Bouazza
Winter 2-Adult-Coed - Champions
Sun-Feb 10
GT United
4 - 5
Shotrippers
Complete
Field 1
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 10
Ballers
6 - 4
Travelers FC
Complete
Field 2
Regular
Goyzueta
Winter 2-Adult-Coed - Futbol
Sun-Feb 10
Harwinton Strikers
9 - 3
GKN
Complete
Field 3
Regular
Bouazza
Winter 2-Adult-Coed - Champions
Sun-Feb 10
Inter FC
5 - 4
EFF B United
Complete
Field 1
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 10
NFB United
4 - 9
Beazley FC
Complete
Field 2
Regular
Goyzueta
Winter 2-Adult-Coed - Futbol
Sun-Feb 10
Soccer McSoccerface
6 - 0
Simsbury
Complete
Field 3
Regular
Bouazza