Send To Printer
Games on domingo, febrero 17, 2019
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 17
Farmington Tribe U19
3 - 6
FSA FC '02 ECNL
Complete
Field 1
Regular
Juraldzic N
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 17
Gorilla Corps U17
1 - 6
FSA FC '03 ECNL
Complete
Field 2
Regular
Mercier
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 17
Sporting CT '03 Black (West)
1 - 8
Sporting CT '04 (West)
Complete
Field 3
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 17
FSA FC '02 NPL
7 - 5
CT Rush Shoreline '02 Blue
Complete
Field 1
Regular
Juraldzic N
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 17
Ajax '02
1 - 6
FSA FC '03 NPL
Complete
Field 2
Regular
Mercier
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 17
Sporting CT '03 Gold (East)
6 - 1
CFC Valley '03 Black (East)
Complete
Field 3
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 17
CFC Valley '01 Black
2 - 4
CT Rush Shoreline '02 White
Complete
Field 1
Regular
Juraldzic N
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 17
Plainville White U17
3 - 2
Victory SC '02 White
Complete
Field 2
Regular
Mercier
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 17
CFC Valley '03 Blue (East)
9 - 4
Winged Indians (West)
Complete
Field 3
Regular
Santos
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 17
CFC Valley '01 Blue
6 - 3
Victory SC '01 Black
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U09 (2010)
Sun-Feb 17
Vale SC '10
2 - 9
FSA FC '10 CT
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 17
Sporting CT '02 Gold
1 - 2
Victory SC '02 Black
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 17
Victory SC '03 (East)
1 - 8
FSA FC '04 ECNL (East)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U18/19 (2001-00)
Sun-Feb 17
Sporting CT '02 White
1 - 3
Victory SC '01 White
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U09 (2010)
Sun-Feb 17
Middletown Magic'10 White
11 - 4
Avon Inferno U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U17 (2002)
Sun-Feb 17
Sporting CT '03 White
5 - 1
FSA FC '02 Navy
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U16 (2003)
Sun-Feb 17
FSA FC '03 Navy (East)
2 - 4
FSA FC '04 NPL (East)
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 17
CFC Valley '07
3 - 5
FSA FC '07 CT
Complete
Field 1
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U09 (2010)
Sun-Feb 17
Vale SC '10
2 - 9
Wethersfield U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 17
Vale SC '09
3 - 1
Southington Wild U09
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) East
Sun-Feb 17
Avon Benfica U11
7 - 0
Middletown Magic '08
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 17
Southington Spartans U12
3 - 4
Middletown Magic '07
Complete
Field 1
Regular
Behmke
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U09 (2010)
Sun-Feb 17
Prospect U09
1 - 8
West Hartford Thunder U09
Complete
Field 4
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 17
CFC Valley '09 -'10
3 - 3
FSA FC '09 CT
Complete
Field 2
Regular
Kochin
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) West
Sun-Feb 17
West Hartford U11B
3 - (Forfeit) 0
Simsbury Trojans U11
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 17
Vale SC '07
4 - 2
FSA FC '08 Navy
Complete
Field 1
Regular
Behmke
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 17
FSA FC '10 Navy
3 - 1
CSC United '09
Complete
Field 2
Regular
Kochin
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) West
Sun-Feb 17
Vale SC '08
2 - 3
Glastonbury Galaxy U11
Complete
Field 3
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U12 (2007)
Sun-Feb 17
Victory SC '07
0 - 7
FSA FC '08 Elite
Complete
Field 1
Regular
Gould
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U10 (2009)
Sun-Feb 17
FSA FC '10 Elite
7 - 0
Berlin U10
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U11 (2008) West
Sun-Feb 17
Meriden SC U11 B
2 - 0
Southington Skycats U11
Complete
Field 3
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U18/19 (2000-01)
Sun-Feb 17
Victory SC '02 (West)
8 - 5
Newington Jaguars U18 (West)
Complete
Field 1
Regular
Gould
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U17 (2002)
Sun-Feb 17
FSA FC '03 NPL
1 - 6
FSA FC '03 ECNL
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U13 (2006)
Sun-Feb 17
CFC Valley '06 Black(East)
2 - 2
Valencia Juniors U13 (East)
Complete
Field 3
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Girls-U18/19 (2000-01)
Sun-Feb 17
Ajax '01-02 Orange (West)
0 - 3
Sporting CT '00-02 White (East)
Complete
Field 1
Regular
Gould
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U14 (2005)
Sun-Feb 17
Southington Wolves U14 (West)
0 - 7
Victory SC '05 (East)
Complete
Field 2
Regular
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U14 (2005)
Sun-Feb 17
Vale SC '05 (East)
2 - 5
CFC Valley '05 (West)
Complete
Field 3
Regular
Shayler
Winter 2-Youth Competitive-Boys-U13 (2006)
Sun-Feb 17
NEFC West Elite '07-'08 (East)
0 - 3
Victory SC '06 (East)
Complete
Field 1
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 17
Shoot Don't Dribble
7 - 3
Happy Hour FC
Complete
Field 2
Regular
Bouazza
Winter 2-Adult-Coed - Futbol
Sun-Feb 17
Simsbury
4 - 11
Rug Burns
Complete
Field 3
Regular
Goyzueta
Winter 2-Adult-Coed - Champions
Sun-Feb 17
Inter FC
10 - 8
Shotrippers
Complete
Field 1
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 17
NFB United
6 - 5
Ballers
Complete
Field 2
Regular
Bouazza
Winter 2-Adult-Coed - Futbol
Sun-Feb 17
Soccer McSoccerface
5 - 3
GKN
Complete
Field 3
Regular
Goyzueta
Winter 2-Adult-Coed - Champions
Sun-Feb 17
EFF B United
2 - 2
Elite
Complete
Field 1
Regular
Sandoval
Winter 2-Adult-Coed - Europa
Sun-Feb 17
Hurricanes CF
4 - 5
Travelers FC
Complete
Field 2
Regular
Bouazza
Winter 2-Adult-Coed - Futbol
Sun-Feb 17
Harwinton Strikers
6 - 4
Bad News Beers
Complete
Field 3
Regular
Goyzueta