Login
Home
Leagues
Tournaments
Schedule
Schedule of Games
Games on Friday, January 10, 2020
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Winter 2 - Youth - Boys - U14 (2006)
Victory SC '06 Green (East)
1 - 2
Foundation SC ML '06 Blue (East)
Complete
Field 1
Winter 2 - Youth - Boys - U13 (2007)
Sporting CT '07 Gold (East)
1 - 4
FSA FC '07 White (East)
Complete
Field 2
Pelz
Winter 2 - Youth - Boys - U11 (2009)
FSA FC '10 Elite
3 - 0
FSA FC '09 Navy
Complete
Field 3
Kochin
Winter 2 - Youth - Boys - U09 (2011)
SDR Crush '11 (East)
2 - 9
Sporting CT '11 (East)
Complete
Field 4
Huydic R
Winter 2 - Youth - Boys - U14 (2006)
FSA FC '07 ECNL (East)
4 - 1
Sporting CT '07 White (East)
Complete
Field 1
Winter 2 - Youth - Boys - U13 (2007)
Vale SC '07 (East)
4 - 3
FSA FC '08 Navy (East)
Complete
Field 2
Pelz
Winter 2 - Youth - Boys - U11 (2009)
Vale SC '09
7 - 0
Southington Blue Wolves '09
Complete
Field 3
Kochin
Winter 2 - Youth - Boys - U09 (2011)
Rowdies '11 (West)
7 - 6
Middletown Magic '11 (West)
Complete
Field 4
Huydic R
Winter 2 - Youth - Boys - U14 (2006)
FSA FC '07 NPL (East)
1 - 4
FSA FC '06 White (East)
Complete
Field 1
Winter 2 - Youth - Boys - U13 (2007)
Victory SC '07 Black (East)
3 - 3
FSA FC '08 Elite (East)
Complete
Field 2
Pelz
Winter 2 - Youth - Boys - U11 (2009)
Sporting CT '10 White
4 - 5
Cheshire United '09
Complete
Field 3
Kochin
Winter 2 - Youth - Boys - U10 (2010)
Vale SC '10 (East)
8 - 1
Watertown Warriors '10 (East)
Complete
Field 4
Huydic R
Winter 2 - Youth - Boys - U14 (2006)
Ajax '06 Pink (West)
6 - 0
FSA FC '06 CT (West)
Complete
Field 1
Winter 2 - Youth - Boys - U13 (2007)
Victory SC '07 White (West)
5 - 3
Sporting CT '08 White (West)
Complete
Field 2
Bouazza
Winter 2 - Youth - Boys - U11 (2009)
FSA FC '10 Navy
2 - 4
Sport Boys CT '10
Complete
Field 3
Goyzueta
Winter 2 - Youth - Boys - U10 (2010)
Simsbury '10 (West)
8 - 7
Southington United '10 (West)
Complete
Field 4
Huydic R
Winter 2 - Adult - Coed (Champions)
High Yield FC
2 - 9
Wild Things
Complete
Field 1
Winter 2 - Adult - Coed (Europa)
Wasted Talent
4 - 3
NFB United
Complete
Field 2
Bouazza
Winter 2 - Adult - Coed (Futbol)
Game of Throw Ins
1 - 2
Beazley FC
Complete
Field 3
Goyzueta
Winter 2 - Adult - Coed (Champions)
Team Elite
3 - 5
Inter FC
Complete
Field 1
Winter 2 - Adult - Coed (Europa)
Farcealona
2 - 5
AM Strikers
Complete
Field 2
Bouazza
Winter 2 - Adult - Coed (Futbol)
Bad News Beers
7 - 3
GKN
Complete
Field 3
Goyzueta
Calendar
<
January 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Events on Friday, January 10, 2020
2:00 PM
3:00 PM
Talcott Mountain Academy
Arena - Field 3 (Indoor)
7:00 PM
8:00 PM
Mark Halliday
Pitching Tunnel 5
9:00 PM
10:00 PM
Adil Velic
Arena - Field 4 (Indoor)